KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12611020
nr 1261 1020
Dimitri Naida(1969), nakenstudie. Signerad. Olja på duk, 67x90
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 17 juni 2019
kl 18:47:48
3.000 kr
3.200 kr